Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki i do badmintona Yonex

Yonex Polska to dystrybutor japońskiej firmy Yonex na terenie naszego kraju. Firma ta oferuje profesjonalny sprzęt oraz akcesoria do tenisa oraz badmintona. Bogata oferta obejmuje między innymi badminton polska, czyli wyroby przetestowane i z certyfikatem. Znanym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się innowacyjną technologię. Innego rodzaju, autorska technologia to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technika która odpowiada za przede wszystkim za uzyskanie sporej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano przez wydłużanie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion skutecznie pochłania siłę uderzeń, jaka powstała w wyniku spadania na boisko, transeferując kolejne ruchy. Nic dziwnego, że na tyle innowacyjne rozwiązania cenione są przez sportowców na całym świecie, a firma jest odpowiedzialna za sponsoring wielu znaczących wydarzeń w świecie sportu. Szacuje się, że mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. W sklepie online rodzimego sprzedawcy asortyment jest szeroki i z tego powodu jest podzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W oddzielnych działach dostępne są bestsellery oraz nowości, co pozwoli szybciej rozeznać się w promocjach oraz nowych propozycjach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, albo profesjonalnie, wyszuka akcesoria dopasowane do własnych umiejętności i nawyków gry. Jeśli zaś ktoś nie jest przekonany, na co się decydować, to może korzystać z podpowiedzi obsługi klienta.

Wtedy nie będzie mieć rozterek odnośnie tego, że dokonał niewłaściwego zakupu. Na witrynie można nie tylko zrobić zakupy, ale dowiadywać się, co aktualnie wydarzyło się w świecie badmintona i tenisa. To dla osób które uprawiają wskazane sporty ma spore znaczenie.

You may also like...