Wygodne pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów

Wygodne pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów zlokalizowany w okolicy zamku Olsztyn zachęcają osoby przemierzające Szlak Orlich Gniazd do przebywania właśnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od wielu lat dobierana jest jako miejsce wyjazdu przez wielu Polaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze albo rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów oferuje pokoje dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo zarządzane. Wśród siedmiu pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innej wybarwieniach. Dla przyjezdnych dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można wobec tego zatrzymać się w nich samemu, z osobą najbliższą albo z całą rodziną. Ogromnym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogród oraz restauracja. We wszystkich pokojach jest łazienka. Goście mogą też skorzystać z nieodpłatnego Internetu.

Piękna lokalizacja powoduje, że osoby, które planują zwiedzić pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To także idealny powód do planowania do tego miejsca podróży służbowej, bo po roboczym dniu pracy można odpocząć na łonie natury. Jeśli ktoś nie chce się kwaterować w mieście, to Zajazd u Hermanów będzie idealnym wyjściem. Detale każdego pobytu wyznaczone są na podstawie indywidualnych przesłanek. Lokalizacja obok zamku Olsztyn to świetna opcja dla fanów Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale także na pozostałe zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza wczasami indywidualnymi można decydować się na wyjazd z pracy, przyszykowanie przyjęcia urodzinowego lub zorganizowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To również dobre miejsce pod kątem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania biznesowego. Wystarczy zobaczyć zdjęcia zajazdu i przeczytać na stronie główne informacje, aby być zachęconym. W Olsztynie można spędzić doskonale czas, ciesząc się urokiem wskazanego obiektu.

You may also like...